Utforsk våre produksjoner og se hva som skjer!

Gå til skole

DKS - Lørenskog

Lørenskog kommune

Postadresse: Postboks 304, 1471 LØRENSKOG

Besøksadresse: Lørenskog hus, Festplassen 1, 1473 Lørenskog

Telefon: 67 93 40 00

Kontaktperson: Kjersti Østnes Eggum, 67201661, kjeegg@lorenskog.kommune.no, Siri Adorsen, 67934452, sao@lorenskog.kommune.no, Tuva Selmer-Olsen, tuvsel@lorenskog.kommune.no

Antall hendelser: 81

Velg dato / Periode
Mars
Man
Tir
Ons
Tor
Fre
Lør
Søn
9
25
26
27
28
1
2
3
10
4
5
6
7
8
9
10
11
11
12
13
14
15
16
17
12
18
19
20
21
22
23
24
13
25
26
27
28
29
30
31
Mandag 18. mars. 2019
Produksjonsinformasjon
  • BACH GOES HIPHOPMusikk, Scenekunst
  • Varighet: 40 minutter
  • Mandag 18. mars. 2019
  • Benterud skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:00 - 15:00
    Lørenskog VGS30 deltakere: Vg2 kunst, design og arkitektur
    Ås VGS11 deltakere: 3ib, International Baccalaureate

    OBS! STARTER 11:00

    Kl 11.00 - 13.00 - Operaen - Hedda

    Kl 14.00 - 15.00 - Snøhetta

    Husk at det tar 20 min å gå fra Operaen til Snøhetta

Produksjonsinformasjon
  • BACH GOES HIPHOPMusikk, Scenekunst
  • Varighet: 40 minutter
  • Mandag 18. mars. 2019
  • Finstad skole (Lørenskog)
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 19. mars. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • BACH GOES HIPHOPMusikk, Scenekunst
  • Varighet: 40 minutter
  • Tirsdag 19. mars. 2019
  • Kjenn samfunnshus
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30
    Lørenskog friskole32 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Rudolf Steinerskolen i Lørenskog47 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Bruk avmerkede områder i inngangspartiet til oppheng av yttertøy. Det gjelder også fottøy. Vi sørger for oppmerking for skolene. 

  • 11:30
    Kurland skole144 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Bruk avmerkede områder i inngangspartiet til oppheng av yttertøy. Det gjelder også fottøy. Vi sørger for oppmerking for skolene. 

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 20. mars. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • BACH GOES HIPHOPMusikk, Scenekunst
  • Varighet: 40 minutter
  • Onsdag 20. mars. 2019
  • Kjenn samfunnshus
Tidspunkt og deltakere
  • 10:15
    Fjellhamar skole111 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    5. trinn og halve 6. trinn

    Bruk avmerkede områder i inngangspartiet til oppheng av yttertøy. Det gjelder også fottøy. Vi sørger for oppmerking for skolene. 

  • 12:00
    Fjellhamar skole111 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Halve 6. trinn og 7. trinn

    Bruk avmerkede områder i inngangspartiet til oppheng av yttertøy. Det gjelder også fottøy. Vi sørger for oppmerking for skolene. 

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 12:45 - 13:30
    Lørenskog VGS120 deltakere: VG2

    VG2, PBA, STA-D, 2IFA+B. 

Torsdag 21. mars. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • BACH GOES HIPHOPMusikk, Scenekunst
  • Varighet: 40 minutter
  • Torsdag 21. mars. 2019
  • Åsen skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00
    Åsen skole128 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:15
    Lørenskog friskole13 deltakere: 1. trinn
    Rudolf Steinerskolen i Lørenskog20 deltakere: 1. trinn

    1. trinn fra Rudolf Steinerskolen får transport fra sin skole til Lørenskog friskole. Skolen bestiller selv maxi taxi, men sender faktura til DKS Lørenskog


Produksjonsinformasjon
  • BACH GOES HIPHOPMusikk, Scenekunst
  • Varighet: 40 minutter
  • Torsdag 21. mars. 2019
  • Luhr skole
Tidspunkt og deltakere
  • 12:00
    Luhr skole207 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Fredag 22. mars. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • BACH GOES HIPHOPMusikk, Scenekunst
  • Varighet: 40 minutter
  • Fredag 22. mars. 2019
  • Rasta skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00
    Rasta skole251 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • BACH GOES HIPHOPMusikk, Scenekunst
  • Varighet: 40 minutter
  • Fredag 22. mars. 2019
  • Solheim skole
Tidspunkt og deltakere
Mandag 25. mars. 2019
Produksjonsinformasjon
  • RØRE VED DEGMusikk
  • Varighet: Ca. 45 min.
  • Mandag 25. mars. 2019
  • Fjellsrud ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 26. mars. 2019
Produksjonsinformasjon
  • RØRE VED DEGMusikk
  • Varighet: Ca. 45 min.
  • Tirsdag 26. mars. 2019
  • Kjenn skole
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00
    Kjenn skole 224 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    8. + halve 9. trinn.

  • 12:00
    Kjenn skole 224 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Halve 9. + hele 10. trinn

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 13:00
    Mailand VGS30 deltakere: VG1

    Vg1 studiespesialisering og studieforberedende

Onsdag 27. mars. 2019
Produksjonsinformasjon
  • RØRE VED DEGMusikk
  • Varighet: Ca. 45 min.
  • Onsdag 27. mars. 2019
  • Løkenåsen skole
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00
    Løkenåsen skole144 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    8. + halve 9. trinn.

  • 12:00
    Løkenåsen skole144 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Halve 9. + hele 10. trinn

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 13:00
    Mailand VGS30 deltakere: VG1

    Vg1 studiespesialisering og studieforberedende

Torsdag 28. mars. 2019
Produksjonsinformasjon
  • RØRE VED DEGMusikk
  • Varighet: Ca. 45 min.
  • Torsdag 28. mars. 2019
  • Hammer skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30
    Hammer skole321 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 13:00
    Mailand VGS30 deltakere: VG1

    Vg1 studiespesialisering og studieforberedende

Produksjonsinformasjon
  • RØRE VED DEGMusikk
  • Varighet: Ca. 45 min.
  • Torsdag 28. mars. 2019
  • Rudolf Steinerskolen i Lørenskog
Tidspunkt og deltakere
Mandag 1. april. 2019
Produksjonsinformasjon
  • ARKITEKTURVERKSTEDVisuell kunst
  • Varighet: ca. 60 min.
  • Mandag 1. april. 2019
  • Lørenskog hus - Vasshjulet
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 2. april. 2019
Produksjonsinformasjon
  • ARKITEKTURVERKSTEDVisuell kunst
  • Varighet: ca. 60 min.
  • Tirsdag 2. april. 2019
  • Lørenskog hus - Vasshjulet
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 3. april. 2019
Produksjonsinformasjon
  • ARKITEKTURVERKSTEDVisuell kunst
  • Varighet: ca. 60 min.
  • Onsdag 3. april. 2019
  • Lørenskog hus - Vasshjulet
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 4. april. 2019
Produksjonsinformasjon
  • ARKITEKTURVERKSTEDVisuell kunst
  • Varighet: ca. 60 min.
  • Torsdag 4. april. 2019
  • Lørenskog hus - Vasshjulet
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Fredag 5. april. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Mandag 8. april. 2019
Produksjonsinformasjon
  • ARKITEKTURVERKSTEDVisuell kunst
  • Varighet: ca. 60 min.
  • Mandag 8. april. 2019
  • Lørenskog hus - Vasshjulet
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 9. april. 2019
Produksjonsinformasjon
  • ARKITEKTURVERKSTEDVisuell kunst
  • Varighet: ca. 60 min.
  • Tirsdag 9. april. 2019
  • Lørenskog hus - Vasshjulet
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 10. april. 2019
Produksjonsinformasjon
  • ARKITEKTURVERKSTEDVisuell kunst
  • Varighet: ca. 60 min.
  • Onsdag 10. april. 2019
  • Lørenskog hus - Vasshjulet
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 11. april. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Fredag 12. april. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 23. april. 2019
Produksjonsinformasjon
  • KUNSTSKATTEJAKTVisuell kunst
  • Varighet: 1 t 30 min
  • Tirsdag 23. april. 2019
  • Lørenskog hus
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 24. april. 2019
Produksjonsinformasjon
  • KUNSTSKATTEJAKTVisuell kunst
  • Varighet: 1 t 30 min
  • Onsdag 24. april. 2019
  • Lørenskog hus
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 25. april. 2019
Produksjonsinformasjon
  • KUNSTSKATTEJAKTVisuell kunst
  • Varighet: 1 t 30 min
  • Torsdag 25. april. 2019
  • Lørenskog hus
Tidspunkt og deltakere
Mandag 29. april. 2019
Produksjonsinformasjon
  • KUNSTSKATTEJAKTVisuell kunst
  • Varighet: 1 t 30 min
  • Mandag 29. april. 2019
  • Lørenskog hus
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 30. april. 2019
Produksjonsinformasjon
  • KUNSTSKATTEJAKTVisuell kunst
  • Varighet: 1 t 30 min
  • Tirsdag 30. april. 2019
  • Lørenskog hus
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 2. mai. 2019
Produksjonsinformasjon
  • KUNSTSKATTEJAKTVisuell kunst
  • Varighet: 1 t 30 min
  • Torsdag 2. mai. 2019
  • Lørenskog hus
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30
    Fjellhamar skole41 deltakere: 7. trinn

    7ab

    Bussen er på skolen ca. kl. 09.15. Avreise senest kl. 9.30. Oppmøte i Ekebergparken utenfor museumsbygningen (Lunds hus, hvit sveitservilla).

    Kl. 10.00: 7a har omvisning, 7b har verksted.
    Kl. 11.00: 7b har omvisning, 7a har verksted.

  • 11:00
    Fjellhamar skole20 deltakere: 7. trinn
    Luhr skole25 deltakere: 7. trinn

    Fjellhamar 7c + Luhr 7a

    Bussen er på Fjellhamar skole ca. 11.00. Avreise senest 11.10. Bussen reiser til Luhr skole for å plukke opp 7a. Avreise senest 11.30. 

    Oppmøte i Ekebergparken utenfor museumsbygningen (Lunds hus, hvit sveitservilla).

    Kl. 12.00: Luhr 7a har omvisning, Fjellhamar 7c har verksted.

    ​​​​​​​Kl. 13.00: Fjellhamar 7c har omvisning, Luhr 7a har verksted.



Fredag 3. mai. 2019
Produksjonsinformasjon
  • KUNSTSKATTEJAKTVisuell kunst
  • Varighet: 1 t 30 min
  • Fredag 3. mai. 2019
  • Lørenskog hus
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30
    Luhr skole50 deltakere: 7. trinn

    7bc

    Bussen er på skolen ca. kl. 09.15. Avreise senest kl. 9.30. Oppmøte i Ekebergparken utenfor museumsbygningen (Lunds hus, hvit sveitservilla).

    Kl. 10.00: 7b har omvisning, 7c har verksted.

    ​​​​​​​Kl. 11.00: 7c har omvisning, 7b har verksted.

  • 11:30
    Kurland skole46 deltakere: 7. trinn

    Bussen er på skolen ca. kl. 11.15. Avreise senest kl. 11.30. Oppmøte i Ekebergparken utenfor museumsbygningen (Lunds hus, hvit sveitservilla).

    Kl. 12.00: 7a har omvisning, 7b har verksted.

    ​​​​​​​Kl. 13.00: 7b har omvisning, 7a har verksted.

Mandag 6. mai. 2019
Produksjonsinformasjon
  • KUNSTSKATTEJAKTVisuell kunst
  • Varighet: 1 t 30 min
  • Mandag 6. mai. 2019
  • Lørenskog hus
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30
    Lørenskog friskole10 deltakere: 7. trinn
    Solheim skole23 deltakere: 7. trinn

    Solheim 7a + Lørenskog friskole

    Eksakte opplegg for oppmøte og bussavgang kommer!

    Oppmøte i Ekebergparken utenfor museumsbygningen (Lunds hus, hvit sveitservilla).

    Kl. 10.00: Solheim 7a har omvisning, friskolen har verksted.

    ​​​​​​​Kl. 11.00: Friskolen har omvisning, Solheim 7a har verksted.

  • 11:30
    Solheim skole44 deltakere: 7. trinn

    7bc

    Bussen er på skolen ca. kl. 11.15. Avreise senest kl. 11.30. Oppmøte i Ekebergparken utenfor museumsbygningen (Lunds hus, hvit sveitservilla).

    Kl. 12.00: 7b har omvisning, 7c har verksted.

    ​​​​​​​Kl. 13.00: 7c har omvisning, 7b har verksted.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:30 - 11:30 Storstua (379 seter)
    APO-skolen3 deltakere: 9. trinn
    Fjellsrud ungdomsskole106 deltakere: 9. trinn
    Kjenn skole 133 deltakere: 9. trinn

    Kjenn skole og Apo-skolen bruker hovedinngang og sitter på radene 1-6 og halve rad 7

    Fjellsrud skole bruker sideinngangen og sitter på halve rad 7 og rad 8-11


  • 12:00 - 13:00
    Hammer skole106 deltakere: 9. trinn
    Løkenåsen skole107 deltakere: 9. trinn
    Lørenskog friskole20 deltakere: 9. trinn
    Rudolf Steinerskolen i Lørenskog17 deltakere: 9. trinn

    Privatskolene sitter på rad 1 og 2 og bruker hovedinngang

    Løkenåsen bruker inngang på venster side og sitter på rad 3-6 og halve rad 7

    Hammer skole bruker inngang fra 3 etg (trapp ved hovedinngang) og sitter på rad 11- halve rad 7




Tirsdag 7. mai. 2019
Produksjonsinformasjon
  • VI LEVER AV JORDAKulturarv
  • Varighet: 2 t 15 min
  • Tirsdag 7. mai. 2019
  • Skårer gård, Lørenskog bygdemuseum
Tidspunkt og deltakere
  • 08:45 - 11:00
    Solheim skole50 deltakere: 6. trinn

    6a+6b. Hver klasse deles inn i 3 grupper på forhånd, slik at det til sammen blir 6 grupper.

  • 10:45 - 13:00
    Lørenskog friskole12 deltakere: 6. trinn
    Solheim skole25 deltakere: 6. trinn

    Solheim 6c + friskolen. Solheim deles inn i 3 grupper på forhånd, friskolen deles inn i 2 grupper. Totalt 5 grupper.

Produksjonsinformasjon
  • KUNSTSKATTEJAKTVisuell kunst
  • Varighet: 1 t 30 min
  • Tirsdag 7. mai. 2019
  • Lørenskog hus
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30
    Åsen skole40 deltakere: 7. trinn

    Bussen er på skolen ca. kl. 09.15. Avreise senest kl. 9.30. Oppmøte i Ekebergparken utenfor museumsbygningen (Lunds hus, hvit sveitservilla).

    Kl. 10.00: 7a har omvisning, 7b har verksted.
    ​​​​​​​Kl. 11.00: 7b har omvisning, 7a har verksted.

Onsdag 8. mai. 2019
Produksjonsinformasjon
  • VI LEVER AV JORDAKulturarv
  • Varighet: 2 t 15 min
  • Onsdag 8. mai. 2019
  • Skårer gård, Lørenskog bygdemuseum
Tidspunkt og deltakere
  • 08:45 - 11:00
    Benterud skole56 deltakere: 6. trinn

    Hver klasse deles inn i 3 grupper på forhånd, slik at det til sammen blir 6 grupper.

  • 10:45 - 13:00
    Finstad skole (Lørenskog)53 deltakere: 6. trinn

    Hver klasse deles inn i 3 grupper på forhånd, slik at det til sammen blir 6 grupper.

  • 12:45 - 15:00
    Kurland skole48 deltakere: 6. trinn

    Hver klasse deles inn i 3 grupper på forhånd, slik at det til sammen blir 6 grupper.

Produksjonsinformasjon
  • KUNSTSKATTEJAKTVisuell kunst
  • Varighet: 1 t 30 min
  • Onsdag 8. mai. 2019
  • Lørenskog hus
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30
    Rasta skole29 deltakere: 7. trinn
    Rudolf Steinerskolen i Lørenskog16 deltakere: 7. trinn

    Rasta 7a + Steinerskolen

    Steinerskolen går til Rasta skole. Bussen er på Rasta skole ca. kl. 09.15. Avreise senest kl. 9.30. Oppmøte i Ekebergparken utenfor museumsbygningen (Lunds hus, hvit sveitservilla).

    Kl. 10.00: 7a har omvisning, Steiner har verksted.

    ​​​​​​​Kl. 11.00: Steiner har omvisning, 7a har verksted.

  • 11:30
    Rasta skole57 deltakere: 7. trinn

    7bc

    Bussen er på skolen ca. kl. 11.15. Avreise senest kl. 11.30. Oppmøte i Ekebergparken utenfor museumsbygningen (Lunds hus, hvit sveitservilla).

    Kl. 12.00: 7b har omvisning, 7c har verksted.

    ​​​​​​​Kl. 13.00: 7c har omvisning, 7b har verksted.

Torsdag 9. mai. 2019
Produksjonsinformasjon
  • VI LEVER AV JORDAKulturarv
  • Varighet: 2 t 15 min
  • Torsdag 9. mai. 2019
  • Skårer gård, Lørenskog bygdemuseum
Tidspunkt og deltakere
  • 08:45 - 11:00
    Luhr skole49 deltakere: 6. trinn

    6a + 6b. Hver klasse deles inn i 3 grupper på forhånd, slik at det til sammen blir 6 grupper.

  • 10:45 - 13:00
    Fjellhamar skole28 deltakere: 6. trinn
    Luhr skole25 deltakere: 6. trinn

    Luhr 6c + Fjellhamar 6a. Hver klasse deles inn i 3 grupper på forhånd, slik at det til sammen blir 6 grupper.

  • 12:45 - 15:00
    Fjellhamar skole57 deltakere: 6. trinn

    6b + 6c. Hver klasse deles inn i 3 grupper på forhånd, slik at det til sammen blir 6 grupper.

Produksjonsinformasjon
  • KUNSTSKATTEJAKTVisuell kunst
  • Varighet: 1 t 30 min
  • Torsdag 9. mai. 2019
  • Lørenskog hus
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30
    Benterud skole48 deltakere: 7. trinn

    Bussen er på skolen ca. kl. 09.15. Avreise senest kl. 9.30. Oppmøte i Ekebergparken utenfor museumsbygningen (Lunds hus, hvit sveitservilla).

    Kl. 10.00: 7a har omvisning, 7b har verksted.
    ​​​​​​​Kl. 11.00: 7b har omvisning, 7a har verksted.

  • 11:30
    Finstad skole (Lørenskog)51 deltakere: 7. trinn

    Bussen er på skolen ca. kl. 11.15. Avreise senest kl. 11.30. Oppmøte i Ekebergparken utenfor museumsbygningen (Lunds hus, hvit sveitservilla).

    Kl. 12.00: 7a har omvisning, 7b har verksted.

    ​​​​​​​Kl. 13.00: 7b har omvisning, 7a har verksted.

Fredag 10. mai. 2019
Produksjonsinformasjon
  • VI LEVER AV JORDAKulturarv
  • Varighet: 2 t 15 min
  • Fredag 10. mai. 2019
  • Skårer gård, Lørenskog bygdemuseum
Tidspunkt og deltakere
  • 08:45 - 11:00
    Åsen skole48 deltakere: 6. trinn

    Hver klasse deles inn i 3 grupper på forhånd, slik at det til sammen blir 6 grupper.

  • 10:45 - 13:00
    Rasta skole27 deltakere: 6. trinn
    Rudolf Steinerskolen i Lørenskog14 deltakere: 6. trinn

    Rasta 6a + Steinerskolen 6. trinn. Rasta deles inn i 3 grupper på forhånd, Steiner i 2 grupper. Totalt 5 grupper.

  • 12:45 - 15:00
    Rasta skole55 deltakere: 6. trinn

    6b + 6c. Hver klasse deles inn i 3 grupper på forhånd, slik at det til sammen blir 6 grupper.

Produksjonsinformasjon
  • KUNSTSKATTEJAKTVisuell kunst
  • Varighet: 1 t 30 min
  • Fredag 10. mai. 2019
  • Lørenskog hus
Tidspunkt og deltakere
Mandag 13. mai. 2019
Produksjonsinformasjon
  • BOKILLUSTRASJONERVisuell kunst, Litteratur
  • Varighet:
  • Mandag 13. mai. 2019
  • Lørenskog bibliotek
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 14. mai. 2019
Produksjonsinformasjon
  • BOKILLUSTRASJONERVisuell kunst, Litteratur
  • Varighet:
  • Tirsdag 14. mai. 2019
  • Lørenskog bibliotek
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 15. mai. 2019
Produksjonsinformasjon
  • BOKILLUSTRASJONERVisuell kunst, Litteratur
  • Varighet:
  • Onsdag 15. mai. 2019
  • Lørenskog bibliotek
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 16. mai. 2019
Produksjonsinformasjon
  • BOKILLUSTRASJONERVisuell kunst, Litteratur
  • Varighet:
  • Torsdag 16. mai. 2019
  • Lørenskog bibliotek
Tidspunkt og deltakere
Mandag 20. mai. 2019
Produksjonsinformasjon
  • BOKILLUSTRASJONERVisuell kunst, Litteratur
  • Varighet:
  • Mandag 20. mai. 2019
  • Lørenskog bibliotek
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 21. mai. 2019
Produksjonsinformasjon
  • BOKILLUSTRASJONERVisuell kunst, Litteratur
  • Varighet:
  • Tirsdag 21. mai. 2019
  • Lørenskog bibliotek
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 22. mai. 2019
Produksjonsinformasjon
  • BOKILLUSTRASJONERVisuell kunst, Litteratur
  • Varighet:
  • Onsdag 22. mai. 2019
  • Lørenskog bibliotek
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 23. mai. 2019
Produksjonsinformasjon
  • (TILRETTELAGT) HIPHOPVisuell kunst, Kunstarter i samspill
  • Varighet: Ca. fire klokketimer, eller etter avtale
  • Torsdag 23. mai. 2019
  • Lørenskog VGS
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • BOKILLUSTRASJONERVisuell kunst, Litteratur
  • Varighet:
  • Torsdag 23. mai. 2019
  • Lørenskog bibliotek
Tidspunkt og deltakere
Fredag 24. mai. 2019
Produksjonsinformasjon
  • BOKILLUSTRASJONERVisuell kunst, Litteratur
  • Varighet:
  • Fredag 24. mai. 2019
  • Lørenskog bibliotek
Tidspunkt og deltakere
Mandag 27. mai. 2019
Produksjonsinformasjon
  • DET RASLER I RØYSAScenekunst, Kulturarv
  • Varighet: Ca. 45 minutter + vandring og transport
  • Mandag 27. mai. 2019
  • Hanaborglia
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00
    Lørenskog friskole13 deltakere: 4. trinn
    Rasta skole38 deltakere: 4. trinn

    Bussen er på Rasta kl. 9.00. Avgang kl. 9.15 for Rasta 4A+halve 4C + friskolen (som går til Rasta) Ankomst Haneborg allé ca. kl. 9.30.

  • 10:15
    Rasta skole38 deltakere: 4. trinn
    Rudolf Steinerskolen i Lørenskog18 deltakere: 4. trinn

    Bussen er på Rasta kl. 10.15. Avgang kl. 10.30 for Rasta 4B + halve 4C + Steinerskolen (som går til Rasta). Ankomst Haneborg allé ca. 10.45.

  • 11:30
    Solheim skole66 deltakere: 4. trinn

    Bussen er på Solheim kl. 11.30. Bussen stopper i Mailandveien. Avgang kl. 11.45. Ankomst Haneborg allé ca. kl 12.00.

Tirsdag 28. mai. 2019
Produksjonsinformasjon
  • DET RASLER I RØYSAScenekunst, Kulturarv
  • Varighet: Ca. 45 minutter + vandring og transport
  • Tirsdag 28. mai. 2019
  • Hanaborglia
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00
    Benterud skole53 deltakere: 4. trinn

    Bussen er på Benterud kl. 9.00. Avgang kl. 9.15. Ankomst Haneborg allé ca. kl. 9.30.

  • 10:15
    Finstad skole (Lørenskog)46 deltakere: 4. trinn

    Bussen er på Finstad kl. 10.15. Bussen stopper ved Coop Extra. Avgang kl. 10.30. Ankomst Haneborg allé ca. kl. 10.45.

  • 11:30
    Åsen skole41 deltakere: 4. trinn

    Bussen er ved Lørenskog hus kl. 11.30. Avgang kl. 11.45. Ankomst Haneborg allé ca. kl. 12.00.

Onsdag 29. mai. 2019
Produksjonsinformasjon
  • DET RASLER I RØYSAScenekunst, Kulturarv
  • Varighet: Ca. 45 minutter + vandring og transport
  • Onsdag 29. mai. 2019
  • Hanaborglia
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00
    Kurland skole45 deltakere: 4. trinn

    Bussen er på Kurland kl. 9.00. Avgang kl. 9.15. Ankomst Haneborg allé ca. kl. 9.30.

  • 10:15
    Luhr skole54 deltakere: 4. trinn

    Bussen er på Luhr skole 10.15. Avgang kl. 10.30. Ankomst Haneborg allé kl. 10.45.

  • 11:30
    Fjellhamar skole78 deltakere: 4. trinn

    Avmarsj ca. kl. 11.30. Ankomst ved skogkanten øverst i Odins vei kl. 12.00.

Onsdag 5. juni. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 15:00
    Lørenskog VGS5 deltakere: VG1, VG2, VG3

    Båtreise til Steilene

Målgruppe
Uttrykksform
Åpne filter